De când începe martie, mă gândesc la ziua ta. Nu, nu am uitat, nu pot să uit...Doar că am căutat altceva, în afara sms-uui sau a telefonului care, pot zice acum, este, cumva "de aşteptat". Aşa că: LA MULŢI ANI!
Ştii, pentru mine, ziua ta e atunci când sticla de vin din frigiderul meu îţi va transforma depărtarea în timp trăit:"În luna lui Marte..."
sper ca aceasta varianta: http://www.youtube.com/watch?v=NqX53WAMReo
RăspundețiȘtergereDacă nu te-aş şti de atâţia ani, te-aş întreba ce-i cu verbul acela iniţial...Aşa, îi las pe Nichita, pe Alifantis, poate şi pe Paula să-ţi pună întrebari :)
RăspundețiȘtergere