blog cu şi despre texte, pretexte şi contexte
http://28.media.tumblr.com/tumblr_lvd94gZQpL1qmqpiro1_500.jpgFinal fericit?Nu există finaluri fericite,Sfârşiturile sunt cea mai tristă parte,Aşa că dă-mi un cuprins fericitŞi un început foarte fericit.Shel Silverstein
În după-amiaza aceea am râs împreună. O dată, la intersecția de lângă școală, un șofer sau un pieton nu știa ce să facă, iar deruta ...
http://28.media.tumblr.com/tumblr_lvd94gZQpL1qmqpiro1_500.jpg
RăspundețiȘtergereFinal fericit?
Nu există finaluri fericite,
Sfârşiturile sunt cea mai tristă parte,
Aşa că dă-mi un cuprins fericit
Şi un început foarte fericit.
Shel Silverstein