blog cu şi despre texte, pretexte şi contexte
Ăsta da cadou! (mai ales că citatul e din „Cucta”) La mulţi ani! Să vă trăiască Prietenia!
Ms! :) Nu asta-i cadoul, inca lucrez la el...dar sper ca cel amanat va fi poate peste doi ani :D
În după-amiaza aceea am râs împreună. O dată, la intersecția de lângă școală, un șofer sau un pieton nu știa ce să facă, iar deruta ...
Ăsta da cadou! (mai ales că citatul e din „Cucta”) La mulţi ani! Să vă trăiască Prietenia!
RăspundețiȘtergereMs! :) Nu asta-i cadoul, inca lucrez la el...dar sper ca cel amanat va fi poate peste doi ani :D
RăspundețiȘtergere